فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰

خودروسازی برلیانس یکی از شرکت های مطرح چینی است که با برخی حاضران مطرح در این زمینه نظیر پورشه، بی ام و ، ایتال دیزاین و پنین فارینا همکاری دارد . محصولات این خودروسازی در ایران توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ شده و به بازار ایران عرضه می شوند و در طی حضور چند ساله ی خود ، فروش مطلوبی را تجربه کرده اند. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰ صحبت کنیم.

دومین هاچ بک مونتاژی برلیانس در ایران ، H320 نام دارد که خودرویی مناسب برای جوانان ، بانوان و خانواده های کم جمعیت ایرانی است . برلیانس H320 در بازار رقبای زیادی ندارد و مهم ترین رقیبش را باید رنو ساندرو دانست . تا چندی پیش این خودرو با موتور ۱۴۹۸ سی سی مشابه با برلیانس های سری H200 به بازار عرضه می شد ، اما اخیرا پارس خودرو سری H300 را با موتور جدید تر و قوی تر ۱۶۵۰ سی سی و تریم داخلی مشکی به بازار عرضه می کند که جذاب تر از گذشته به نظر می رسد.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰ با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰ از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف برلیانس مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو برلیانس که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰ نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو برلیانس (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه برلیانس ۳۲۰ یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.