فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35

هیوندای توسان ix35 همیشه زیبایی خاصی داشته است. این کره‌ای گرچه ابتدا باوجود سانتافه و حتی ix55 کمی ازنظرها پنهان مانده بود و به لطف برادر بزرگ‌تر خود نتوانست فروش خوبی را در ابتدا تجربه کند، اما به سبب آنکه دیگر فیس لیفتی برای ix55 به بازار عرضه نشد، توانست خود را کمی بالا بکشد و رقیبی جدی برای کیا اسپورتیج قلمداد شود. ix35 از آن به بعد همواره در کانون توجه بوده است و اگر کسی به دنبال کراس‌اوور با سایزی قابل قبول بود، یکی از انتخاب‌های خود را به این اتومبیل اختصاص می‌داد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35 هم صحبت کنیم.

هیوندای توسان ix35 یقینا می‌تواند یکی از بهترین کراس‌اوورهای موجود در بازار باشد. از نکات مثبت آن می‌توان به سنسورهای پارک عقب و جلو، دوربین دید عقب، رانندگی راحت و نرم، اتصال ساده به سیستم ناوبری و از نکات منفی آن به هندلینگ و سواری ضعیف‌تر نسبت به اسپورتیج، عمل کردن ضعیف موتور ۲.۴ لیتری در شتاب گیری ثانویه اشاره کرد. اگر به دنبال کراس‌اووری مناسب و کمی اسپرت هستید یقینا هیوندای ix35 توسان شایسته پول خرج کردن است!

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف توسان مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو توسان که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو توسان (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه توسان IX35 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.