فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4

تویوتا Rav4 را می‌توان به‌جرات یکی از بهترین مدل‌های تویوتا دانست که در ایران عرضه می‌شود. Rav4 در کلاس کراس اوورها قرار دارد و رقیبان کره‌ای چون هیوندای توسان، کیا اسپورتیج و در کشور خود مزدا CX-5 را در پیش روی دارد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4 صحبت کنیم.

در ایران طرفداران کراس اوورها بسیار زیاد هستند و گرچه برای بعضی ممکن و برای بسیاری محال است! تویوتا Rav4 با داشتن قیمت بالای خود باید توجیه مناسبی داشته باشد تا بتواند گزینه مناسبی در این کلاس به شمار آید. برای شناخت بیشتر شما با این اتومبیل، خلاصه بررسی مدل دیزلی آن را که توسط Caradvice انجام شده است، تقدیم‌تان می‌کنیم.

گرچه تویوتا Rav4 یک اتومبیل دوست‌داشتنی است اما لااقل در بازارهای جهانی رقیبانی سرسخت به نام‌های مزدا CX-5 و سوبارو فارستر و در ایران توسان و اسپورتیج دارد. از نکات مثبت آن می‌توان به‌راحتی در رانندگی، طراحی زیبا و از نکات منفی به گران بودن، داشتن رانندگی خانوادگی تا اسپرت اشاره کرد. اگر به دنبال اتومبیلی زیبا، اسپرت، شیک و خانوادگی هستید یقینا انتخاب شما می‌تواند تویوتا Rav4 باشد.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف تویوتا مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست.

این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو تویوتا که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو تویوتا (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه تویوتا RAV4 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.