فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه جک j5

خودروهای چینی همچون جک J5 به ناگهان ظهور می کنند و در میان مردم محبوب می شوند. جک J5 چندان برای مردم ایران غریبه نیست. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه جک j5 با شما صحبت کنیم.

این خودرو دومین محصول از خانواده JAC محسوب می شود (جی آی سی که در ایران با نام جَک شناخته می شود) که چند سالی است در ایران و در خط تولید کارخانه کرمان موتور قرار گرفته است. این خودروی خوش نام بخش عمده ای از آوازه خود را مدیون خودروهای J3 هاچ بکی است که به بازار عرضه شدند. افزون بر این، طراحی زیبای شرکت پینین فارینا ایتالیا در کنار موتور میتسوبیشی قرار گرفته بر روی جک J5 از دیگر دلایل موفقیت این خودرو محسوب می شوند.

  جک J5 در ابتدا با پیشرانه ۱٫۵ لیتری با گیربکس ۵ سرعته دستی وارد بازار خودروی ایران شد. این پیشرانه در سال ۲۰۱۱ موفق به دریافت جایزه به عنوان یکی از ده موتور برتر کشور چین شده بود. این موتور با ۱۱۱ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۴۶ نیوتن متری امکان رسیدن به سرعت ۱۷۵ کیلومتر را برای جک J5 فراهم می کرد.

  تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه جک j5 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

  این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه جک j5 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف جک مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست.

  این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو جک که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

  یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه جک j5 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو جک (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

  این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه جک j5 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.