فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس

چندی بیش رنو کولیوس مدل ۲۰۱۶ با شکل و شمایلی جدید و البته زیبا رونمایی شد. این خودرو از زبان طراحی جدید رنو بهره می‌برد که بیش از این با مدل تالیسمان و مگان بر اساس همین طرح آشنا شده بودیم. مدل ۴ × ۲ این خودرو به‌عنوان نمونه پایه، قیمتی معادل ۲۹,۹۹۰ دلار دارد، اگر برای این مدل سطح حداکثر تجهیزات را انتخاب کنید، قیمت آن به ۳۳،۹۹۰ دلار خواهد رسید. همچنین قیمت مدل ۴ × ۴ کولیوس ۲۰۱۶ از ۳۶،۴۹۰ دلار آغاز می‌شود و مدل فول آن نیز ۴۳،۴۹۰ دلار قیمت‌گذاری شده است. رنو کولیوس جدید ۴۶۷۰ میلی‌متر طول دارد و ابعاد آن بسیار نزدیک به سانتافه ۴۷۰۰ میلی‌متری است. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس هم صحبت کنیم.

مدل ۴×۴ از تکنولوژی خاصی برخوردار است و قابلیت تعویض وضعیت به حالت‌های ۲WD ، ۴WD، ۴WD LOCK را دارد. از همین ابتدا مشخص خواهد بود که ما با یک خودرو فوق‌العاده قدرتمند روبرو هستیم، که علاوه بر چهره زیبا و جذاب، از لحاظ تکنولوژی در سطح بالایی قرار دارد. در کابین این شاسی‌بلند زیبا، با فضای خوبی روبرو خواهید شد که برای راحتی بیشتر سرنشینان طراحی شده. این راحتی را در فاصله ۲۸۹ میلی‌متری صندلی‌های عقب می‌توان کاملا حس کرد. ظرفیت فضای بار نیز به حد سخاوتمندانه‌ای زیاد است، این قسمت ۶۲۴ لیتر حجم دارد.

    تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

    این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف رنو مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو رنو که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

    یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو رنو (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

    این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه رنو کولیوس یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.