فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لندکروز

تویوتا لندکروزر GXR یکی از گران ترین و معروف ترین خودروهای شاسی بلند ساخت تویوتاست. این خودرو اولین بار در دهه ی پنجاه میلادی وارد بازار شد و در سال های مختلف با تغییرات جزیی یا عمده . همواره در سبد محصولات تویوتا حضور داشته است در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لندکروز هم صحبت کنیم.

در سال ۲۰۰۶ اندک تغییراتی در ظاهر این خودرو صورت گرفت و در مدل ۲۰۰۷ با موتور هشت سیلندر و شش سیلندر وارد ایران شد که به دلیل عملکرد خوب موتور و کیفیت ماندگار زبانزد بازار شده است.

تویوتا لندکروزر GXR تقریبا در تمامی نکات فنی شبیه خودروی لکسوس LX 470 است اما در زمینه ی امکانات ضعیف تر از برادر لوکسش است. در کابین این خودرو سه ردیف صندلی قرار دارد که می توان ردیف آخر را تا کرده و فضای بار خودرو را افزایش داد. طراحی داشبورد خودرو ساده و کاربردی است اما در مقایسه با خودروهای روز ، چندان برای مشتری جذاب نیست.

تویوتا لندکروزر GXR یک شاسی بلند واقعی است و بدنه و شاسی آن از یکدیگر جدا هستند.. ارتفاع این خودرو از سطح زمین نیز عدد مورد توجه ۲۵ سانتی متر است که نوید یک آفرودر واقعی را می دهد.همانند بسیاری دیگر از محصولات تویوتا و لکسوس ، این خودرو در زمینه ی ایمنی حرف های زیادی برای گفتن دارد و علی رغم گذشتن سالها از تولید آن ، همچنان با وجود مواردی همچون سیستم حفظ پایداری و سیستم کنترل کشش علاوه بر کیسه های هوا ؛ همرده ی بسیاری از تولیدات امروزه بازار قرار می گیرد.
تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه لندکروز با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه لندکروز از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف لندکروز مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو لندکروز که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لندکروز نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو لندکروز (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. ددوربین ۳۶۰ درجه لندکروز یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.