فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰

لیفان ۸۲۰ در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی لیفان در کشور چین رونمایی شد. این خودرو که در کلاس D قرار دارد در ایران هم به وسیله ی کرمان موتور مونتاژ و عرضه می گردد. لیفان ۸۲۰ در کشور چین در ۲ نسخه عرضه می شود ولی در ایران فقط با نسخه ۲٫۴ لیتری ارائه می شود. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰ هم صحبت کنیم.

درباره ی طراحی این خودروی هم باید گفت که مهندسین کمپانی چینی در نمای داخلی و فرم کلی کپی کاری زیادی را از مدل ۲۰۱۲ تویوتا کمری انجام داده اند به طوری که داشبورد لیفان ۸۲۰ به طور کلی داشبورد تویوتا کمری ۲۰۱۲ است. در بخش ظاهری هم از کپی کاری ترکیبی بهره برده اند.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰ با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰ از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف لیفان مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو لیفان که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰ نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو لیفان (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه لیفان ۸۲۰ یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.