فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50

لیفان X50 محصولی از کرمان موتور ، خودروساز خصوصی کشورمان است که سابقه ی نسبتا طولانی در ارایه خودروهای کم استهلاک به بازار ایران دارد. در سال های اخیر به واسطه ی محدودیت های ایجاد شده در همکاری با خودروسازان مطرح ، کرمان موتور دست به تولید مدل های مختلفی از جک و لیفان زده که تا حدود زیادی توانستند در بازار ایران به موفقیت برسند. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50 هم صحبت کنیم.

طراحی لیفان X50 در جلو شباهت به مدل های اوپل و در عقب شباهت به آلفارومئو جولیتا دارد که برای مشتری ایرانی جذاب است. رینگ های کرومی خودرو نیز طرحی زیبا دارند و در کل می توان چهره ی لیفان X50 را خوب و قابل قبول توصیف کرد.

    در بحث قوای فنی لیفان X50 همانند بسیاری از هم رده ای هایش از موتور ۱۵۰۰ سی سی بهره می برد که در ترکیب با گیربکس CVT ، گزینه ای ایده آل برای مصارف شهری یا برای کسانی است که مایل به کمینه کردن مصرف سوخت هستند. از جمله مزایای این خودرو ، توسعه بر اساس شاسی شرکت MIRA است که برندی معروف در این حوزه به شمار می رود.

    تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

    این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف لیفان مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو لیفان که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

    یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو لیفان (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

    این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه لیفان x50 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.