فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳

ژاپنی ها نقش به سزایی در بازار خودرویی کشورمان ایفا کرده اند. نقشی که هنوز با برند ها مختلف ادامه دارد ، اما برندی که بیش از سایرین در ایران نادیده گرفته شده مزدا است که در حال حاضر تنها با نسل دو مدل ۳ در ایران حضور دارد و البته همین نسل دو نیز تنها با نسخه سدان از خط تولید خارج می شود و دیگر خبری از نسخه هاچ بک نیست. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳ هم صحبت کنیم.

مزدا طیف خوبی از خودرو ها را در سگمنت های گوناگون دارد و هر سال در حال کسب جوایز گوناگون بین المللی است. به هر حال چند سال پیش که بازار ایران این تنوع کنونی را نداشت، دو برند تویوتا و مزدا با مدل های کرولا و ۳ در بخش سدان های میان سایز خارجی یکه تازی می کردند و هنوز هم با گذشت ۱۰ سال از ساخت نخستین مزدا ۳ نسل اول در خط تولید گروه بهمن ، مزدا ۳ خودرویی محبوب است و از بازار دست دوم بسیار مناسبی بهره می برد.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳ با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳ از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف مزدا مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو مزدا که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳ نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو مزدا (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه مزدا ۳ یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.