فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر

در نمای ظاهری، یک شاسی‌بلند خشن و در عین حال لوکس را داریم که در قسمت‌های جلو و عقب دست‌خوش تغییراتی شده و ظاهری کاملا جدید به خود گرفته است. مجموعه دماغه خودرو با تغییر فرم چراغ‌ها و جلوپنجره کرومی خشن‌تر و جسورتر شده و در پی این تغییرات، دیزاین سپر جلو نیز به کلی تغییر کرده و مجموعه‌ای هماهنگ‌تر و جذاب‌تر از قبل را به نمایش می‌گذارد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر هم صحبت کنیم.

در طراحی قسمت عقب، انتقادهای زیادی به طراحی مدل قبلی اوتلندر وارد بود. در حقیقت آن‌طور که شایسته یک شاسی‌بلند ۲۰۰ میلیون تومانی بود گیرایی و جذابیت نداشت و همین عامل باعث شده بود تا کسانی که به ظاهر خودرو اهمیت ویژه‌ای می‌دهند، اوتلندر را در اولویت‌های آخر خود قرار دهند. اما داستان نمونه فیس‌لیفت شده کاملا با قبل متفاوت است.

تغییرات طراحی و ترکیب قسمت عقب، حالا از اوتلندر یک شاسی‌بلند جذاب و لوکس ساخته است. چراغ‌های عقب با فرم و گرافیک جدید، به مجموعه لامپ‌های ال‌ای‌دی طیفی مجهز شده‌اند و استفاده از قطعات کرومی جلوه لوکس این قسمت را بیشتر از قبل کرده است. به قسمت پایینی سپرهای جلو و عقب یک فلاپ فلزی براق اضافه شده تا هنگام ورود و خروج از شیب‌های تند، از برخورد سپر با زمین جلوگیری کند.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف میتسوبیشی مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست.

این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو میتسوبیشی که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو میتسوبیشی (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی اوتلندر یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.