فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX

طراحی میتسوبیشی ASX، همانند بسیاری از کراس‌اوورها و شاسی بلندهای کمپانی میتسوبیشی، چهره‌ای سنتی و قدیمی دارد؛ اما طراحان این کمپانی ژاپنی تمام تلاش خود را برای زیباتر کردن ASX به کار گرفته‌اند. در نمای روبرو شاهد استفاده از چراغ‌هایی بزرگ هستیم. کمی پایین‌تر از چراغ‌های مذکور، جلو پنجره و سپر ذوزنقه‌ای شکل ASX رخ‌نمایی می‌کنند. سپر و جلو پنجره‌، ترکیبی از خطوط کرومی و پلاستیکی هستند که به خودرو ظاهری سنگین و چهره‌ای خشن بخشیده‌اند. نمای روبرویی با توجه به زبان طراحی میتسوبیشی و استفاده از طراحی Dynamic Shield، بسیار خوب و پویا است. در قسمت عقب هم شاهد الهام گرفتن مهندسان میتسوبیشی از مدل‌های قدیمی خودروی اوتلندر هستیم و تغییر چندانی را نسبت به مدل‌های قبلی ASX نمی‌بینیم. در این مقاله میخوایم درباره دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX صحبت کنیم.

بر روی سقف از ریل‌هایی استفاده شده است که بسیار کوچک و کوتاه هستند و به نظر نگارنده فقط جهت زیباتر نمودن ASX به آن افزوده شده‌اند. در نمای جانبی، همه چیز خوب و عالی طراحی شده و کمپانی میتسوبیشی از رینگ‌های آلومینیومی ۱۸ اینچی و زیبایی برای چرخ‌های ASX استفاده کرده است.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.
این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف میتسوبیشی مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست.

این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو میتسوبیشی که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو میتسوبیشی (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه میتسوبیشی ASX یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.