فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10

هیوندایی i10 به‌ عنوان کوچکترین محصول این شرکت کره‌ای شناخته می‌شود که از پلتفرمی مشابه با کیاپیکانتو بهره می‌برد. بنابراین این خودرو از فرم و ابعادی مشابه کیا پیکانتو بهره می‌برد. هیوندایی i10 به‌دلیل ابعاد کوچک، کیفیت عالی و قیمت مناسب در بسیاری از کشورهای اروپایی محبوبیت دارد. مراحل طراحی و مهندسی i10 در Russelsheim آلمان صورت گرفته و در ترکیه نیز تولید می‌شود. البته نمونه‌ای که در ترکیه ساخته می‌شود صرفا برای کشورهای اروپایی است و به‌عنوان بهترین مدل از خودروهای i10 شناخته می‌شود. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10 صحبت کنیم.

به تازگی هیوندای نسل جدید i10 را معرفی نموده و بزودی شاهد عرضه آن خواهیم بود ولی از آنجایی که، بیشتر مواقع در کشور ما نسل قدیمی‌تر خودروها مونتاژ می‌شود ما جزئیات مدل‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ این خودرو را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

    این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف هیوندا مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو هیوندا که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

    یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو هیوندا (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

    این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i10 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.