فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20

هیوندای i20 جز خودروهای کوچک شهری محسوب می شود که بسیار کم استهلاک و کم مصرف می باشد و از رقبای آن می توان به کیا پیکانتو و مزدا ۲ اشاره کرد. i20 2013 دارای موتور ۱۴۰۰ می باشد که نسبت به نسل قبل خود ۲۰۰ سی سی کم حجم تر شده است. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20 هم صحبت کنیم.

هیوندای سال ۲۰۱۳ نسل جدید i20 را با چهرهای متفاوت تر به بازار عرصه کرد که الگوی جدید طراحی هیوندای در آن موج می زند. از معایب این خودرو می توان نداشتن کروز کنترل و ای اس پی اشاره کرد. I20 به دلیل اینکه به صورت پیش فرض اسپورت محسوب می شود دارای رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی است که همین مساله باعث شده است که هنگام عبور از چاله و یا دست اندازهای خیابان مقداری خشک عمل کند.

تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف هیوندا مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو هیوندا که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو هیوندا (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه هیوندا i20 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.