فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷

پژو ۲۰۷ ارایه شده در ایران در حقیقت نسخه ی فیس لیفتی از مدل معروف ۲۰۶ است که با پسوند i ، مدلی توسعه یافته شده برای بازار کشورهای در حال توسعه بود و مدل اصلی ۲۰۷ که در اروپا حضور دارد به بازار ایران راه نیافت. این خودرو از سال ۸۸ تا ۹۱ در خط تولید ایران خودرو مونتاژ گردید و سپس به دلیل اعمال تحریم های بین المللی ، تولید آن متوقف شد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷ صحبت کنیم.

در زمینه ی قوای فنی ، پژو ۲۰۷ تفاوتی با مدل ۲۰۶ ندارد و به همان پیشرانه و جعبه دنده ی پنج سرعته ی دستی یا چهار سرعته ی اتوماتیک مجهز است. در نمای جلو و عقب چراغ های خودرو تغییراتی را تجربه کرده اند و سپر جلو نیز حجیم تر شده است.

  در داخل کابین نیز از تریم مشکی با نوارهای طوسی رنگ استفاده شده و سیستم صوتی و تهویه ی هوای آن با مدل ۲۰۶ یکی است، اما فرمان سه شاخه ی و صفحه ی نشانگر جدید با ۲۰۶ متفاوت هستند. یکی از مهم ترین ایرادات این خودرو را باید دید ضعیف آن برشمرد که در کنار آینه های نه چندان بزرگ ، رانندگی در مکان های تنگ را سخت می کنند.

  پژو ۲۰۷ پس از رفع تحریم ها مجددا به خط تولید ایران خودرو برگشته و با سطح امکانات بالاتری ارایه می شود ، اما باید گفت که مانند بسیاری دیگر از خودروهای ایرانی ، نمونه های قدیمی هم چون مدل ۸۹ عملکرد فنی و کیفی بسیار بهتری از نمونه های امروزی با تجهیزات غیر فرانسوی دارند.

  تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷ با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

  این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷ از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف پژو مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو پژو که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

  یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷ نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو پژو (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

  این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه پژو ۲۰۷ یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.