فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530

ام وی ام ۵۳۰ از سال ۱۳۸۹ پا به جاده ها و خیابان های ایران نهاد و در ابتدای حضور خود وارد رقابتی ناخواسته با رقیب هموطن خود لیفان ۶۲۰ و پژو پارس شد. از سال ۱۳۹۱ و با افزایش قیمت شدید خودروهای داخلی رونقی را در خرید اتومبیل های چینی از جمله ام وی ام ۵۳۰ شاهد بودیم که با امکانات رفاهی متعدد توانستند دل مشتریان را بدست آورند ، در حالیکه خودروساز داخلی مسیر افول کیفیتی را می پیمود.این خودرو تا سال ۱۳۹۵ بر روی خط تولید بود و سپس جای خود را به مدل ۵۵۰ یا همان چری E5 داد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530 صحبت کنیم.

ام وی ام ۵۳۰ به موتوری دو لیتری با حداکثر توان ۱۳۹ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۸۲ نیوتون متری مجهز است که در ترکیب با وزن ۱۲۹۰ کیلوگرمی خودرو شتاب مناسبی را در حد یک سدان خانوادگی ارایه می دهد.

    تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

    این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف mvm مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو mvm که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

    یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این آپشن دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو mvm (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

    این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه MVM 530 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.