فروش و نصب آپشن دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33

رشد کیفیت طراحی در تمام خودروهای چینی دیده می‌شود. اگر چه این خودروسازان در دنیا به اسم کپی‌کاران بزرگ شناخته می‌شوند اما نباید از رشد سریع صنعت این کشور چشم‌پوشی کرد. چری با استخدام طراحان بزرگ، سعی دارد به یک زبان طراحی مخصوص خود دست پیدا کند و بیشتر تمرکزش را بر ارایه خودروهای اسپرت گذاشته است که در بیشتر محصولات این برند قابل مشاهده است. ام‌وی‌ام X33S از لحاظ ظاهری، بسیار بهتر از قبل شده. در این مقاله میخوایم درباره آپشن دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33 صحبت کنیم.

در خودرو نشانه‌های اسپرت شدن بیشتر قابل مشاهده است و آن را می‌توانید در طراحی زیبای چراغ‌های جلو مشاهده کنید. استفاده از چراغ‌های روشنایی روز باعث شده ایکس‌۳۳ جدید، چیزی در طراحی کم نداشته باشد. در بخش عقب خودرو، چری با تغییرات جزئی سعی کرده تا اسپرت بودن خودرو را در بخش انتهایی نیز نمایش دهد. در نمای جانبی به جز سایز کوچک چرخ‌ها، بخش ضعیف دیگری دیده نمی‌شود.

    تا حالا شده دلتون بخواد همونطوری که نشستین توی ماشینتون، اشراف کامل داشته باشین به اطراف؟ دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33 با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به شما امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد.

    این دوست عزیزمون یعنی دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33 از ۴ تا دوربین که در قسمت های مختلف mvm مثل زیر سپر عقب، روی سپر جلو، و دو دوربین در زیر آینه بغل سمت چپ و راست نصب میشه، تشکیل شده البته شاید بعضیا فک کنن که خیلی آپشن لاکچری هست اما در واقع اینطور نیست. این آپشن کاراییشو زمانی نشون میده که با این قیمت های بالای خودرو mvm که الان توی ایران داریم بخواین توی کوچه های تنگ و ترش یا توی ترافیک بدون اینکه یه خط خوشگل بیفته روی ماشینتون جون سالم به در ببرین و بدون دردسر رد بشین یا پارک کنین.

    یه خورده اگه بخوایم فنی تر به این دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33 نگاه کنیم یعنی در واقع بریم دل و رودشو بررسی کنیم باید بگم که: در واقع واحد پردازش خودرو mvm (کامپیوتر خودرو) با دریافت تصاویر از چهار دوربین نصب شده در سپرها و زیر آینه ها، با استفاده از تصاویر گرافیکی، در مانیتور خودرو یک تصویر ۳۶۰ درجه از وضعیت اطراف به راننده نشان می دهد، که توی رانندگی به شما مخصوصا برای پارک کردن کمک می کند.

    این قابلیت با توجه به نوع خودروها کیفیت های متفاوتی دارد یعنی همون داستان که هرچی پول بدی آش میخوری خودمون. دوربین ۳۶۰ درجه MVM X33 یک تصویر پانوراما از محیط اطراف خودور به مانیتور ارسال می کند. و در پارک کردن خودرو، بیرون آمدن از پارک، دنده عقب گرفتن و رانندگی در جاده به شما کمک می کند. بخصوص هنگامی که در ترافیک هستید.